Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Nabór wniosków na dofinansowanie zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich

Dodano: rok temu Czytane: 682 Autor:

Prezydent Miasta Świnoujście ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zabiegu sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich na rok 2018.

Nabór wniosków  na dofinansowanie zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów właścicielskich

Gmina pokrywa 80% kosztów zabiegów sterylizacji lub kastracji psów i kotów właścicielskich zgodnie z zapisami „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasto Świnoujście w 2018 roku” przyjętego Uchwałą Rady Miasta z dnia 22.02.2018 r. – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta.

Wnioski o dofinansowanie zabiegów należy składać (wraz z wymaganymi załącznikami) w Wydziale Ochrony Środowiska i Leśnictwa lub w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście w godzinach pracy Urzędu lub droga pocztową. Wnioski realizowane będą według kolejności wpływu kompletnego wniosku, do wysokości środków finansowych zabezpieczonych na ten cel w budżecie Gminy Miasto Świnoujście.

Formularz wniosku dostępny jest w Wydziale Ochrony Środowiska i Leśnictwa, Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście, a także na stronie internetowej http://bip.um.swinoujscie.pl w zakładce Druki i wnioski do pobrania.

Źródło: BIK UM Świnoujście
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela portalu.
Kliknij i dołącz do naszej grupy info.swinoujscie.pl na facebooku.