Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Tylko u nas !

Dodano: rok temu Czytane: 3710 Autor:

Wywiad z jedną z najczęściej polecanych fryzjerek w Świnoujściu

Tylko u nas !
Specjalnie dla Was, zadaliśmy parę pytań jednej z najczęściej polecanych fryzjerek w Świnoujściu, Pani Joannie Okońskiej która prowadzi już ponad rok swój własny salon fryzjerski w Świnoujściu.
Więc zaczynamy:

Redakcja: Jak to się stało, że zostałaś fryzjerką ? Czy zawsze o tym marzyłaś?

J.O.: Zawsze mnie to kręciło, lubię to robić a nawet kocham...Współcześni fryzjerzy, jeśli mają ambicję bycia kimś w branży, a nie tylko kierują się checią zarobienia paru groszy, muszą być ludźmi wszechstronnymi, zarówno w sensie umiejętności i wiedzy, jak również być na czasie z modą i mieć wyobraźni. Czułam, że to mam i poszłam tą drogą.

Redakcja: Jak wspominasz swoje początki w zawodzie?

J.O.: Początki były trudne ... ale bardzo miło to wspominam.

Redakcja: Jakimi cechami powinien odznaczać się dobry fryzjer?

J.O.: Współczesny fryzjer powinien być specjalistą, który musi się znać na tym, co było kiedyś i co jest teraz, dlatego że panująca moda to eklektyzm – czerpanie motywów z przeszłości, mieszanie ich w zaskakujących zestawieniach i tworzenie rzeczy nowych. Powinien też być cierpliwy, mieć wyobraźnię, być rzetelnym, śledzić panujące trendy, ale przede wszystkim kochać TO.

Redakcja: Co Pani daje motywacje do dalszej pracy ?

J.O.: Zdjęcie zadowolonej klientki jest lepsze niż wysoki napiwek ❤️. Ciągle spotykamy się z " dziwnym" podejściem ludzi do naszego zawodu, często klientki nie doceniają naszego fachu. Słyszymy, że to nie filozofia ostrzyc lub zafarbować włosy, że fryzjerki są puste , że ceny wysokie, że tam mają taniej ... Ale często też dostaję wiadomości jak bardzo Panie są zadowolone  i moja wiara w ludzkość powraca. Za to kocham ten zawód i jestem dumna z tego.

Serdecznie dziękujemy za interesujące odpowiedzi i życzymy dalszych sukcesów.

Fryzjer Joanna Okońska
Ul. Piastowska 5a/1
Tel.  791 257 046
Godziny otwarcia: 08:00 - 18:00
 
Źródło: Własne
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela portalu.
Kliknij i dołącz do naszej grupy info.swinoujscie.pl na facebooku.