Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki.

Dodano: rok temu Czytane: 1025 Autor:

Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki.

Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki.
Od dziś, 26 lutego 2018 r. mieszkańcy miasta mogą odebrać karty upoważniające do zniżek na korzystanie z atrakcji Aquaparku w hotelu Radisson Blu. Karty będą wydawane osobom, które przyjdą na basen, a nie jak dotąd, każdemu, kto się po nią zgłosi. Ma to ukrócić pobieranie kart przez osoby, które nie korzystają z Aquaparku.
Na mieszkańców czeka 2,5 tys. kart. Wcześniej wydano już również 2,5 tys. Niestety, jak okazało się, karty pobrały także osoby, które nie mają zamiaru chodzić na baseny.  A dla tych, które korzystają lub chciałyby korzystać z Aquaparku – zabrakło.
Dlatego zmieniono zasady ich wydawania.  Aktualnie obowiązuje zasada, że w chwili przyjścia do Aquaparku należy w recepcji złożyć wypełniony formularz (dostępny na oficjalnej stronie miasta pod adresem http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/12386 oraz na stronie internetowej Aquaparku http://balticpark-aquapark.pl/ ). Po wyjściu z basenu można będzie pobrać kartę i zapłacić za korzystanie z basenów już ze zniżką.
Mamy nadzieję, że tych kolejnych 2,5 tysiąca kart, a licząc z wcześniejszymi to w sumie 5 tysięcy, wystarczy dla wszystkich, którzy naprawdę będą z nich korzystać – mówi rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus. – W razie potrzeby jesteśmy jednak przygotowani na zamówienie kolejnej partii.
Dzięki przychylności władz firmy Zdrojowa Invest (właściciela Aguaparku) niepełnosprawni mieszkańcy Świnoujścia raz w tygodniu będą mogli przez 2 godziny bezpłatnie korzystać z basenów. Z darmowych basenów będą mogły korzystać również dzieci ze świnoujskiego domu dziecka.
Źródło: BIK UM Świnoujście Fot. http://balticpark-aquapark.pl/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela portalu.
Kliknij i dołącz do naszej grupy info.swinoujscie.pl na facebooku.