Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Spotkanie w Centrum Usługowo – Doradczym.

Dodano: rok temu Czytane: 224 Autor:

Spotkanie w Centrum Usługowo – Doradczym.

Spotkanie w Centrum Usługowo – Doradczym.

W dniu 19lutego, w siedzibie Centrum Usługowo- Doradczego, z inicjatywy Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza, odbyło się spotkanie Prezesa Polsko Ukraińskiej Izby  Jacka Piechoty, przedstawicieli agencji pośrednictwa pracy 7 HR, z lokalnymi przedsiębiorcami. Prezydenta Miasta reprezentował jego zastępca Paweł Sujka.

 Spotkanie koncentrowało się wokół ważnego tematu jakim jest  zapotrzebowanie  firm na pracowników z Ukrainy. Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza dzięki swoim szerokim kontaktom ma możliwość wsparcia świnoujskich przedsiębiorców. W trakcie spotkania pojawiła się propozycja organizacji na Ukrainie giełdy pracy,  w trakcie której świnoujscy pracodawcy mieliby możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu  z potencjalnymi  pracownikami .    

W spotkaniu uczestniczył również Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Marek Migdal, który poinformował świnoujskich przedstawicieli branży hotelarskiej o planowanej wizycie  touroperatorów z Ukrainy. Touroperatorzy  zaproszeni zostali do Świnoujścia na odbywające się w kwietniu bieżącego roku  Baltic Business Forum. Ich wizyta będzie okazją do zaprezentowania miasta, jak również  nawiązania współpracy ze świnoujskimi hotelarzami.

Tekst/fot.CUD

Źródło: CUD
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela portalu.
Kliknij i dołącz do naszej grupy info.swinoujscie.pl na facebooku.