Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Filmowcy w Świnoujściu.

Dodano: rok temu Czytane: 220 Autor:

Kręcą kolejny odcinek kryminału.

Filmowcy w Świnoujściu.
Dziś i jutro (poniedziałek, wtorek) niemiecka ekipa filmowa już kolejny raz będzie w Świnoujściu kręciła zdjęcia do serialu kryminalnego „Der Usedom Krimi – Mutterliebe“. W filmie zagrają także polscy Łukasz Simlat, Tomasz Nowicki oraz Katarzyna Borek. Łukasz Simlat znany jest chociażby z ról m.in. w „U Pana Boga w ogródku”, „Moje córki krowy”, „Belfer”. Przypomnijmy, że w jednym z wcześniejszych odcinków grał również nasz znany aktor Marcin Dorociński.
Zdjęcia kręcone będą m.in. na przeprawie promowej „Bielik” i w Areszcie Śledczym.
"Der Usedom-Krimi" cieszy się w Niemczech olbrzymią oglądalnością, to jeden z najlepszych kryminałów emitowanych w czwartkowe wieczory przez niemiecki program Das Erste - osiąga 6 milionową publiczność.
Zdjęcia do ósmego odcinka serialu na wyspie Uznam trwają już od 13 lutego. Tym razem reżyseruje Uwe Janson, a grają m.in.: Katrin Sass, Rikke Lylloff, Rainer Sellien. Zdjęcia realizowane są m.in. w Świnoujściu i Berlinie.
Morderstwo z zazdrości – czy w obronie własnej? Niedługo przed ostatecznym rozwikłaniem długo toczącego się śledztwa pewien berliński sędzia ginie w niezwykłym wypadku samochodowym... Kulisy tego zdarzenia odkrywają była adwokatka, Karin Lossow (Katrin Sass) i komisarz policji kryminalnej, Ellen Norgaard (Rikke Lylloff).
Dwa odcinki serialu realizowane w ubiegłym roku, także w Świnoujściu, ("Winterlicht" i "Geisterschiff") wyemitowane zostaną na kanale Das Erste jesienią tego roku. Odcinek kręcony obecie - "Mutterliebe“ - pokazany zostanie w 2019 roku. 
 
Źródło: Rzecznik UM Świnoujście
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela portalu.
Kliknij i dołącz do naszej grupy info.swinoujscie.pl na facebooku.